یه زمانی فکر می‌کردم که استعدادهای مختلفی دارم و میتونم خیلی کارارو انجام بدم. ولی همون موقع که این توهم رو داشتم هم بر این باور بودم که تدریس اصلا مهارت و استعداد من نیست و هنوزم همینطور فکر می‌کنم. در حین تماشای همون ویدئویی که پست قبل بهش اشاره کردم دوباره این موضوع بهم ثابت شد. داشتم فکر می کردم من اگه جای اون آقا بودم، موقع ریختن طرح درس یا آموزش با خودم میگفتم این چیزا که خیلی بدیهین. چرا من باید این چیزای ساده رو دوباره و چندباره توضیح بدم؟ اصلا یادگیری اینا مگه کاری داره؟ توجه نمی کنم که خود من اینارو خیلی به تدریج یاد گرفتم و یا کم هزینه های مادی، زمانی و معنوی ندادم براشون. میدونم اینوها، ولی خب.

از طرف دیگه، نسبت به این موضوع که آیا مُدَرَّس اصلا درسو گرفته یا نه درکی ندارم. واقعا نمیفهمم الان شیرفهم شده یا کلا هیچی نفهمیده. آیا نیاز به تکرار داره یا اینکه بریم جلو بعدا براش جا میفته؟ برای دیوار خوب میتونم تدریس کنم ولی برای انسان واقعا نه.

من هرگز مدرس خوبی نمی‌شوم!

ولی ,اصلا ,خیلی ,فکر ,زمانی ,تدریس ,این موضوع ,ندادم براشون ,براشون میدونم ,میدونم اینوها، ,اینوها، ولی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سارا لوگو سيــرِ سفــر 97615152 پايگاه خبري yhntgb طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد سراش moshaverzendegi با من یاد بگیر / Learn With Me سئو هاب